Zabýváme se kompletní projektovou činností v oblasti zahradní architektury. Také zabezpečujeme kompletní realizaci zeleně, zahrad. Nabízíme odborné poradenství v péči o rostliny. Své služby nabízíme soukromým investorům, firmám, obcím i veřejným institucím.

Při zpracování projektu i budování zahrady spolupracujeme s odborníky různých profesí. K realizaci přistupujeme zodpovědně a důsledně, nic nenecháváme náhodě. Jen tak lze vybudovat kvalitní a bezpečnou zahradu.

Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci

 • okrasných zahrad všech stylů
 • veřejné zeleně
 • střešních zahrad
 • teras
 • firemních objektů
 • reprezentativních prostor
 • interiérů
 • projekty rekonstrukce a revitalizace zeleně
 • zpracováváme cenové nabídky projektů

Návrhy vychází ze vztahu zahrady k jejímu okolí a nároků majitele. Dobrý projekt je základním krokem k vybudování dobře fungující zahrady. V projektu se prezentují mnohé idee, jak lze zahradu vybudovat.


Postup zpracování projektu:

První schůzka probíhá na budoucí nebo stávající zahradě.

Vždy je zdarma a nezávazná!

Na místě s Vámi nejprve probereme Vaše představy a požadavky na budoucí zahradu, které následně sladíme s reálnými možnostmi. Celkové řešení se odvíjí od nároků a stylu klienta, z velikosti a členitosti pozemku a omezení vyplývajících z existence inženýrských sítí. Dokonale se seznámíme s řešeným zahradním prostorem. Nakonec si pozemek změříme, nafotíme, zaznamenáme problematická místa.

   
Studie navrhovaných řešení je prvním společným výstupem při projektování zahrady. Nastiňuje celkové rozvržení daného porostoru v jedné či více variantách. S jejich pomocí rozhodneme o rozdělení zahrady na jednotlivé části, rozvržení a tvar záhonů, trasu cest a jiných zpevněných ploch. Součástí Studie mohou být inspirativní listy.

Jakmile se rozhodne o studii, přechází se k rozpracování osazovacího plánu, který přesně specifikuje použitý rostlinný materiál včetně jeho umístění v zahradě. Jeho součástí je i seznam rostlin s obrazovou dokumentací, výsadbové a konečné velikosti, době květu a dalších charakteristik.

Součástí projektu je také vizualizace ve 3D, která zachytí nejzajímavější místa zahrady z různých úhlů pohledu. Díky ní si můžete lépe představit reálnou výsadbu a budoucí prostor v zahradě.Celý projekt uzavírá technická zpráva, která obsahuje výkaz výměr, technologii založení zahrady a další technická specifika nebo doporučenou péči o rostliny.

Rozpočet je zpracován v případě naší realizace. Úzce souvisí s osazovacím a vytyčovacím plánem. Obsahuje seznam, velikost a počet rostlinného materiálu, cenu jednotlivých operací a ostatního použitého materiálu.

Cílem je zahrada, která "žije" po celý rok a její proměnlivost vás bude neustále bavit.Před první schůzkou je vhodné popřemýšlet nad některými otázkami:

Jaké funkce od zahrady očekáváte? Co na zahradě chcete mít? (bazén, jezírko, terasu a jiná odpočinková místa, koutek pro děti,

užitkovou zahrádku, sušák na prádlo a další specifika)

Sepsat seznam vašich oblíbených rostlin. Co se vám na zahradách obecně líbí? Je někdo alergický na některé rostliny? Plánujete-li závlahu, jaký bude zdroj vody?

 

int(1)

Novinky

 • Vertikutace

  13.8.2012

  Cocktails-drink-colorful-deliciousFar far away, behind the word mountains, far from the countries.

 • Dolor sit amet

  13.8.2012

  Colorido-vidro-cocktails-beber-640x960 Far far away, behind the word mountains, far from the coun.

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !TELEFON


Zvětšit mapu